آموزش سیم کشی برق ساختمان

آموزش کامل سیم کشی ساختمان مسکونی

دانلود رایگان کتاب آموزش برق ساختمان

نحوه ی سیم کشی ساختمان

 


این کتاب (آموزش سیم کشی ساختمان) مناسب چه کسانی است ؟

 

مطمئنا برای شما که تازه وارد عرصه کار و فعالیت برق ساختمانی شده اید ، این کتاب و آموزش های آن می تواند یک راه گشا در کسب تجربه در کنار استاد کاران برق کشور که سال ها با این شغل مهیج و پر خطر مشغول بوده اند مناسب و پر کاربرد است.

البته شما برای افرادی که سال ها در این عرصه فعالیت داشته اند و در حقیقت استاد کار هستند ، این کتاب میتواند به عنوان یک مرجع برای آموزش تئوری برای شاگردان و هنر آموزان برق مورد استفاده گردد. هر چند در بخش های مختلف این آموزش ها این کتاب ، اثبات کننده این گفتار است.

ظمنا دانش آموختگان برق ( دانش آموزان و دانشجویان ) یا افرادی که علاقه مند به این رشته بوده یا می خواهند با این شغل مهیج آشنا شوند و فعالیتی را برای کسب درآمد شروع کنند ، این کتاب ، یکی از بهترین گزینه هاست .

 

دانلود از کافه بازار

App File

چهارشنبه 5 آبان 1395 , 22:39
0


بیشتر بخوانید ...

آیا مزاحم تلفنی دارید ؟

چه طور میشه از شر مزاحم تلفنی راحت شویم

اما چنانچه صاحب هر شغلی هستید یا حرفه و تخصصی دارید ، دست نگه دارید !

نمیگم مزاحمین تلفنیتان را پیدا نکنید ، بلکه با روش و ایده ی نو تبلیغاتی (هرچند همگانی ) ، این دسته افراد را هم می توانید مشتری خو د کنید .

البته با روش آموزشی که ما در اختیار شما قرار می دهیم ، می توانید  همه مشتری های قدیمی و مشتری های جدید تان را  از اطلاعات شغلی تان و محصولات قابل ارائه، آگاه سازید و در نهایت به سود آوری بیشتری برسید .

تبلیغات موثر + کم ترین هزینه تبلیغاتی+

App File

دانلود برنامه از کافه بازار

توضیحات بیشتر

 

یکشنبه 2 آبان 1395 , 23:36
0


بیشتر بخوانید ...

کتاب آموزش روش علمی تحقیق برای مقاطع دانشگاهی

روش علمی تحقیق و پروژه دانشگاهی

روش علمی تهیه تحقیق و پروژه برای 

مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا

روش علمی تحقیق کردن برای دانشجویان

 تهیه تحقیق و پروژه برای مقاطع فوق دیپلم،کاردانی،لیسانس،فوق لیسانس و دکتری و phd

چطور تحقیق کنیمچگونه تحقیق کنیم و پروژه های دانشگاهی را به روش علمی تهیه نماییم. چنانچه در تهیه پروژه و تحقیق دانشگاه با مشکل روبرو هستید این کتاب می تواند یک راهنمای خوب برای تهیه و انجام یک تحقیق با متد های علمی و جامع برایتان باشد. 

این کتاب را می توانید همین حالا از کافه بازار دانلود کرده و بر روی گوشی اندرویدتان نصب نمایید

دانلود رایگاه کتاب آموزش تهیه مقاله و پروژه به روش علمی

 توضیحات بیشتر

شنبه 24 مهر 1395 , 09:13
0


بیشتر بخوانید ...

آموزش نصب درب کنترلی اتوماتیک

آموزش کامل نصب جک ، درب کنترلی اتوماتیک

تنظیم ریموت بتا
تنظیم ریموت beta 
دانلود کتاب آموزش نصب درب اتوماتیک کنترلی

در این کتاب آموزشی نحوه نصب و راه اندازی جک های مخصوص درب های کنترلی را آموزش خواهید دید.

ظمنا نحوه ی تنظیم ریموت کنترل در هر بخش از آموزش نصب بازو های در کنترلی در کتاب توضیح داده شده است . مانند ریموت کنترل بتا و سیماران و ....

یک کتاب کامل ، راهنمای نصب جک های بازویی درب اتوماتیک کنترلی برای همه 

 

آموزش+نصب+درب+کنترلی+ریموت+تنظیم+اتوماتیک+بازو+جک

برای دانلود از کافه بازار کلیک نمایید

دانلود کتاب آموزش نصب درب کنترلی+ تنظیم ریموت بتا

پنجشنبه 22 مهر 1395 , 11:32
0


بیشتر بخوانید ...

آموزش کلن داری و کلن وار بازی کلش اف کلنز

آموزش کلن داری در بازی کلش اف کلنز Clash Of Clans

کلن داری

آمورش کلن

سلام امروز یک اپلیکیشن آموزشی به شما معرفی میکنم که آموزش های زیادی از قسمت های مختلف بازی کلش اف کلنز به شما آموزش میدهد.

البته همه بازی کنان حرفه ای می دونند که حفظ و حراست از کلن ها در بازی کلش یکی از اساسی ترین موضوعات بازی هست ، یک کلن دار حرفه باید بتونه افراد داخل کلن از چه شخصیت ها و قومیتی هستند تا خدای ناکرده توهین یا اهانتی به آنها نشه این از مقدمات یک کلندار برای کلن داری در بازی کلش اف کلنز است.

اپلیکیشن آموزش بازی کلش اف کلنز یکی از کامل ترین آموزش های کاملا تصویری است که شما را از وب گردی مطالب های مختلف بی نیاز کرده و به راحتی می توانید مطالب را فرا بگیرید و حتی می توانید آموزش ها را با یک کپی پست ساده در گلوبال ها به افراد زیر مجموعه در کلن انتقال داده و مدیریت خود را کامل تر کنید و به اشتراک بگذارید .

 

برای مطالعه توضیحات بیشتر به این قسمت از سایت مراجعه فرمایید 

چنانچه قصد دانلود از کافه بازار را دارید بر روی تصویر پایین کلیک نمایید.

آ»وزش کلن داری بازی کلش اف کلنز

چهارشنبه 21 مهر 1395 , 11:05
1


بیشتر بخوانید ...

آموزش بازی کلش اف کلنز Clash Of Clans حرفه ای

آموزش کلش اف کلنز حرفه ای

Learn the Clash Of Clans Pro

 

بازی کردن کلش آف کلنز، تابع یک سری از اصول است، اصولی که اکثریت بازیکنان در ابتدا نمی دانند و برای همین ممکن است با رویه ای بازی خودشان را انجام دهند که در اواسط کار متوجه شوند، راه را اشتباه رفته اند. به طور مثال، سطح خانه مرکزی خودشان را همین طور بی محابا بالا ببرند، بدون آنکه سازه های دفاعی شان را تقویت کرده باشند. همین اشتباه سبب خواهد شد که در مواجهه با حملات رقبای هم رده به آسانی صدمه خورده و در وارها، تبدیل به نقطه ضعف کلن خود شوند. اما دیگر کار برای اصلاح روش خیلی دیر بوده و شما نمی توانید سطح خانه مرکزی تان را کاهش دهید تا نقاط ضعف تان را بپوشانید و به همین سبب یا مجبور می شوید دهکده تان را رها کرده و از نو تصمیم به بازی اصولی بگیرید و یا با مرارت بسیار زیاد و صرف وقت گسترده و حتی خرید Gem ، این اشتباه تان را به نوعی جبران کنید.

نکات بسیار مهمی در بازی کلش اف کلنز وجود دارد، مثلا نوع نقشه دهکده تان، آرایش نیروهای مهاجم و حتی مدل حمله کردن ، و حتی مدیریت کلن ها ، از جهات مختلف و… که هرچقدر هم بازیکن ماهر و خلاقی هم باشید، به راحتی لو رفته و حتی بازیکنان ضعیف و بی استعداد هم می توانند از آن ها بهره بگیرند.

 همین امر شاید باعث ایجاد یک سرخوردگی در بازیکن شده و وی هم ترجیح بدهد به جای آنکه وقتش را صرف آزمودن و یافتن بهترین راه ها در بازی کند، از روی بازیکنان دیگر تقلید کرده و زحمات ساعات و روزهای متمادی آن ها را با صرف دقایق و ساعاتی بسیار کوتاه تر، به دست آورد. هرچقدر سبک خوبی در حمله و دفاع، نقشه و یا نوع آپگرید کردن دهکده تان داشته باشید، به راحتی لو رفته و بازیکنانی که سعی و تلاش متفاوتی با یکدیگر داشته اند را در یک سطح قرار می دهد. پس برای کاهش هزینه و وقت گرانبهایتان حتما از این کتاب به عنوان راهنما استفاده کنید.

در این کتاب به آموزش های بسیاری دسترسی دارید ، از آموزش بازی گرفته تا آموزش تنظیمات خود بازی. انواع سیستم های جنگی ، معرفی کامل سربازان و الات دفاعی ، نقشه های برخی تاون هال ، سینک کردن با جی مایل در چندین حالت ، نحوه تماس با شرکت سازنده بازی و ارسال درخواست کمک برای رفع بن شدن و ...

بازی کلش توسط شرکت Super Cell (سوپر سل ) در سال 2012 در کشور فنلاند ساخته شد و در زمان کمی توانست کاربران بسیار زیادی جذب کند. این بازی ابتدا فقط برای گوشی های مبتنی بر سیستم عامل غیر اندرویدیِ  iOS  طراحی شد، اما پس از مدتی ورژن اندروید آن نیز طراحی و درسال 2013 به بازار عرضه گردید .

 

دانلود رایگان+ آموزش + بازی + کلش اف کلنز              آموزش کلش اف کلنز

 

عناوین آموزشی اپلیکیشن آموزشی کلش اف کلنز :

چهار شاخص اصلی بازی - معرفی کامل سربازان کلش اف کلنز - ساختمان ها - روش های حمله - کردن (اَتَک) - دفاع از دهکده - نکاتی بعد از شروع بازی(کلن،مپ) - نکاتی در مورد حمله به کلن ها - اطلاعات ضروری در مورد جنگ کلن ها - اطلاعات لازم در مورد کلن وار - چیدمان نقشه ( مپ ) در کلن وار - ترفندهایی برای پیروزی در کلن وار - نقشه های جنگی - انتخاب بهترین سربازان در برابر اسپل سم - قرارگیری صحیح تله ها - قدر دیوارها را بدانبم(ارتقای دیوار) - در مورد اسپل فریز (freeze spell) - مقایسه آرچر تاور و کنون - استراتژی باولر والک BOWLER WALK - استراتژی اسپل کلون و والکری - همه چیز در مورد War Weight - نمایش تله های مخفی -  ۱۰ راز پنهان برای موفقیت بیشتر در کلش اف کلنز -  ۸ نکته کاربردی در مورد بازی کلش - نکات مهم در استفاده از بازی - اجرای بازی کلش در ویندوز - فرهنگ لغات و اصطلاحات بازی کلش - اصطلاحات رایج در چت بازی - معانی نام های سربازان در بازی - انتقال اکانت بازی بر روی گوشی ها - ذخیره بازی و انتقال اکانت به جیمیل 1 - ذخیره بازی و انتقال اکانت به جیمیل 2 -  سینک کردن بازی کلش به جیمیل - تغییر اسم دهکده در بازی - بازگرداندن بازی ذخیره نشده - تغییر کشور گلوبال یا چت - انواع بن شدن در کلش آف کلنز - تغییر نام کاربری در بازی کلش اف کلنز و . .  .

 دانلود از کافه بازار 

دانلود آموزش کلش اف کلنز

 

یکشنبه 18 مهر 1395 , 13:12
2


بیشتر بخوانید ...

نحوه ذخیره عکس و فیلم از اینستاگرام

نحوه ذخیره کردن عکس و فیلم در اینستاگرام

برای ذخیره کردن عکس و فیلم از پیج های اینستاگرام شما نمی توانید با روش های معمل که در سایت ها انجام می دهید این کار را انجام دهید ، چون با ذخیره کردن معمولی کل صفحه ی مربوطه در مسیر مشخص ذخیره می گردد . 

نحوه ذخیره کردن عکس و فیلم همیشه یکی از دردسرهای کاربران بوده در اینستاگرام هم شما دچار دردسر خواهید شد.

ما برای رفع این مشکل ( ذخیره عکس و فیلم در اینستاگرام) آموزش مخصوص آن را درقالب فایل APK برای گوشی های اندرویدی آماده کرده ایم . البته این آموزش ( نحوه ذخیره کردن عکس و فیلم در اینستاگرام) ، به همراه ده ها آموزش کاربردی دیگر همیشه در اختیارتان است و دیگر زحمت جستجو در اینترنت را به خود نمی دهید. البته شما می توانید در داخل برنامه مطلب مورد نظر خود را جستجو کرده یا در قسمت سوالات متداول ، علاوه بر فهرست آموزشی اپلیکیشن اینستاگرام ، سریعا به جواب خود برسید. این اپلیکیشن بروز رسانی می شود و از آپدیت های جدید بهره مند می شوید.

 

  • در پایین به برخی از آموزش های کتاب آموزش اینستاگرام اشاره می کنیم :

حل مشکل فالو نشدن اکانت ها

آموزش بالا بردن لایک و فالوور

اصطلاحات رایج در اینستاگرام

بهترین راه دانلود تصاویر اینستاگرام با + Insta

فالوئر های قلابی Fake Follower

بهترین راه دانلود عکس ها و ویدئوهای اینستاگرام

کسب و کار و درآمد در اینستاگرام

استفاده از چند اکانت به طور همزمان

 

دانلود رایگان کتاب آموزش اینستاگرام

 

دانلود کتاب آموزش اینستتاگرام + نحوه ذخیره کردن عکس و فیلم در اینستاگرام

 

پنجشنبه 15 مهر 1395 , 14:06
1


بیشتر بخوانید ...