آموزش استفاده از چند اکانت به طور همزمان در اینستاگرام

آموزش استفاده از چند اکانت به طور همزمان در اینستاگرام

در اپلیکیشن اینستاگرام این قابلیت وجود دارد که بتوان از چند اکانت به طور همزمان استفاده کرد . ما آموزش ایجاد چند اکانت به طور همزمان و ده ها آموزش کاملا تصویری و روان و همچنین آموزش کسب درآمد کردن و درآمد زا کردن لینک شما در اینستاگرام را برایتان در قالب کتاب اندرویدی ،  آموزش اینستاگرام با فرمت Apk  در کافه بازار آماده کرده ایم . 

با دانلود این کتاب "آموزش اینستاگرام " دیگر نیازی ندارید از اطلاعیه ها و آموزش های جدید این برنامه به سایت های اینترنتی مراجعه کنید . ما هر چند وقت ، بنا به نیاز کاربران آموزش های جدید را آپدیت کرده  و فقط کافیست که شما کتاب آموزش اینستاگرام را از طریق اپلیکیشن کافه بازار ، بروزرسانی نمایید.


دانلود رایگان کتاب آموزش اینستاگرام         آموزش+تنظیمات+اینستاگرام+ارسال+فالو

آموزش ارسال پیام خصوصی توسط Direct

 آگاه شدن از پست های یک پیج بخصوص و بلاک ردن کاربران مزاحمدانلود کتاب آموزش کامل اینستاگرام

استفاده از چند اکانت به طور همزمان

پیدا شدن اکانت شما توسط دوستان

 

پنجشنبه 15 مهر 1395 , 13:04
0


بیشتر بخوانید ...

آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام + کسب درآمد

 افزایش ممبر و کسب درآمد از تلگرام  

 دانلود رایگان کتاب آموزش افزایش اعضا در تلگرام ( افزایش ممبر ) 

بدون هزینه تعداد اعضاتون در کانال و گروه تلگرامی بالا برده و کسب درآمدتان را شروع کنید !  

در این کتاب به شما آموزش می دهیم چگونه کانال تان را پربازدید کرده تعداد ممبرتان را افزایش دهید و از گروه های خود و یا کانال تلگرام خود کسب درآمد عالی داشته باشید و از وقتی که با گوشی و یا کامپیوتر خود صرف می کنید هم لذت ببرید و هم کسب درآمد کنید.
در این روش با روزی یک ساعت کار می توانید به راحتی از ماهی 300 هزار تومان تا 3 میلیون تومان از تلگرام کسب درآمد کنید و حتی بیشتر فقط بستگی به علاقه و پشتکار خودتان دارد.
فقط بدانید که روش کار بسیار ساده و کاربردی می باشد. شما با داشتن اعضای هرچه بیشتر در گروه و کانال تلگرام خود می توانید از طرق مختلف از تلگرام کسب درآمد کنید. گروه ها در تلگرام می توانند تا 1000 عضو و کانال ها می توانند بی نهایت عضو داشته باشند مانند سوپر گروه ها .

توضیحات بیشتر

دوشنبه 12 مهر 1395 , 00:31
0


بیشتر بخوانید ...

آموزش اینستاگرام

دانلود رایگان کتاب آموزش اینستاگرام

  آموزش کامل اپلیکیشن اینستاگرام  

دانلود+رایگان+کتاب+آموزش+اینستاگرام

افزایش+فالو+رایگان

با دانلود کتاب آموزش برنامه اینستاگرام (اینستاگراف) از آپدیت همیشگی و آموزش های جدید بهره مند خواهید شد.

 چنانچه به تازگی با اپلیکیشن اینستاگرام آشنا شده اید ، این کتاب راهنمای خوبی برای شما خواهد بود . همچنین اگر از قبل با برنامه اجتماعی اینستاگرام کار کرده بودید ، مطالب جالبی برایتان آماده کرده ایم. 

دانلود+رایگان+کتاب+آموزش+اینستاگرام

دانلود رایگان کتاب آموزش اینستاگرام

 

برخی از موارد آموزشی برنامه:

علاوه بر مرورِ تنظیمات اولیه و معرفی چهار گزینه ی اصلی برنامه ، در اینجا برخی از امکانات آموزشی این اپلیکیشن را به شما دوستان معرفی می کنیم :

1- آموزش ارسال پیام خصوصی توسط Direct

2- آگاه شدن از پست های یک پیج بخصوص و بلاک کردن کاربران مزاحم

3- استفاده از چند اکانت به طور همزمان

4- پیدا شدن اکانت شما توسط دوستان

  ادامه در ( بیشتر بخوانید.. )

 

شنبه 10 مهر 1395 , 23:49
0


بیشتر بخوانید ...

آموزش تولید کود ورمی کمپوست (حرفه ای)

دانلود کتاب آموزش تولید کود ورمی کمپوست

آموزش پرورش کرم خاکی

ساختمان کرم خاکی

روش تولید کود ورمی کمپوست

آیا میدونید ورمی کمپوست چی هست و چگونه تولید میشه ؟ و چقدر میتونه براتون درآمد زا باشه ؟

دانود+رایگان+کتاب+آموزش+تولید+کود+ورمی+کمپوست               کتاب+آموزش+کرم خاکی+تولید+کد

 

آیا میدونید که با همین کرم های خاکی و ناچیز و با کمک ذوباله و پسماند و کود های حیوانی میشه ، با حداقل امکانات و فضا به درآمدی واقعی دست یافت و در حقیقت کسب درآمد کرد.

 

ورمی کمپوست، عبارت است از کود آلی بیولوژیک که دراثر عبور مداوم و آرام مواد آلی در حال پوسیدگی از دستگاه گوارش گونه هایی از کرم های خاکی و دفع این مواد از بدن کرم، حاصل میشود.
این مواد هنگام عبور از بدن کرم آغشته به مخاط دستگاه گوارش (موکوس)، ویتامین ها و آنزیم ها شده که در نهایت به عنوان یک کود آلی غنی شده و بسیار مفید برای ساختمان و بهبود عناصر غذایی خاک، تولید و مورد مصرف واقع می گردد. بنابراین، ورمی کمپوست فضولات کرم به همراه درصدی از مواد آلی و غذایی بستر و لاشه کرم هاست.
ورمی کمپوست کودی است چند برابر غنی شده نسبت به سایر کود هایی مانند کود گاوی و گوسفندی ، اسبی و ... میزان نیتروژن ، پتاسیم و فسفر که سه عنصر اصلی و حیاتی در رشد و نمو گیاهان است در ورمی کمپوست تا 10 برابر سایر کود ها می باشد ، همچنین میزان آهن موجود در ورمی کمپوست حتی تا 1000 برابر بیشتر از سایر کود های آلی است .

اگر قصد تولید کود ورمی کمپوست را دارید توصیه ما به شما دانلود کتاب آموزش حرفه ای تولید کود ورمی کمپوست تز کافه بازار برای گوشی های اندرویدی است .  

دانلود رایگان کتاب آموزش تولید کود کمپوست

ادامه مطلب در بیشتر بخوانید:

 

شنبه 10 مهر 1395 , 00:41
0


بیشتر بخوانید ...

آموزش تعمیر یخچال فریزر(عیب یابی و تعمیر) اشتغالزایی و کسب درآمد

دانلود اپلیکیشن اندرویدی آموزش سرویس و عیب یابی یخچال فریزر 

نحوه کار یخچال،عیب یابی و تعمیر یخچال 

طرز کار یخچال
آموزش تعمیر یخچال فریزر
طرز کار کمپرسور یخچال و.. ل

نحوه کار یخچال

اگر در منزل با خرابی یخچال روبرو شوید در وحله اول ، مشکل آن را در سوختگی موتور می دانید و با مراجعه به تعمیرگاه یخچال سازی ، در صدد تعمیر آن برمی آیید . ولی با دانستن کمی اطلاعات در این زمینه و قطعه شناسی و عیب یابی یخچال فریزر ، ممکن است خودتان از پس تعمیر آن برآیید . و از هزینه های سرسام آور تعمیرگاهی هم خلاص شوید. هر چند تعمیرکارها هم هزینه ی کار فنی خودشان را میگیرند. ادامه مطلب..

 

 

شنبه 10 مهر 1395 , 00:03
0


بیشتر بخوانید ...

آموزش تعمیر یخچال فریزر(عیب یابی و تعمیر) اشتغالزایی و کسب درآمد

دانلود اپلیکیشن اندرویدی آموزش عیب یابی و سرویس یخچال فریز 

( آشنایی کامل با قطعات مکانیکی و الکتریکی یخچال فریز)

عیب یابی و تعمیر یخچال - دانلود کتاب آموزش سرویس یخچال

دانلود کتاب آموزش تعمیر یخچال

اگر در منزل با خرابی یخچال روبرو شوید در وحله اول ، مشکل آن را در سوختگی موتور می دانید و با مراجعه به تعمیرگاه یخچال سازی ، در صدد تعمیر آن برمی آیید . ولی با دانستن کمی اطلاعات در این زمینه و قطعه شناسی و عیب یابی یخچال فریزر ، ممکن است خودتان از پس تعمیر آن برآیید . و از هزینه های سرسام آور تعمیرگاهی هم خلاص شوید. هر چند تعمیرکارها هم هزینه ی کار فنی خودشان را میگیرند. 

در این کتاب شما با قطعات مکانیکی و الکترونیکی یخچال فریز و نوع عملکردشان آشنا شده و در با آموزش های موجود در کتاب ، با یک تست ساده ، مشکل کار را پیدا کرده و در حقیقت عیب یابی می کنید. و چنانچه کمی دل و جرات خرج دهید خودتان می توانید ، قطعه معیوب را نیز تعویض نمایید.

آشنا یی با اجزای مختلف یخچال فریزر  و عملکرد آنها ، ما را در تشخیص بهتر عیب احتمالی ، کمک خواهد کرد. پس لازم است تا درک بهتری از قطعات داشته باشیم ، تا در طی فرارگیری آموزش تعمیرات ، پیش زمینه ای در این زمینه داشته باشیم.

 معمولا ، همه ی خرابی یخچال به سوختگی موتور آن مربوط نمی شود . یخچال ها دراری دو قسمت مکانیکی و الکتریکی هستند ، حتی کار نکردن یا به ظاهر سوختن موتور یخچال ، ممکن است ، مربوط به بخش الکتریکی آن بوده و با کمترین هزینه ، و البته خودتان ( بعد از مطالعه و یادگیری ) یخچالتان را تعمیر کنید .

در کتاب آموزش تعمیر یخچال ، ما سعی کرده ایم علاوه بر قطعه شناسی ، مشکلات احتمالی آن بخش را توضیح و تشریح کرده تا با دانستن همان مشکل ، قطعه معیوب را تعویض و تعمیر نمایید. هرچند در مرتبه نخست کمی با دشواری مواجه شوید ولی کار ها آسانتر از آن است که می پنداریم .

پیشنهاد می کنم یک اهم متر همیشه در منزل داشته باشید تا در ابتدا خودتان مدارات الکترونیکی دستگاه هایتان را چک نمایید ، سپس در صورت عدم توانایی به تعمیر گاه مربوطه مراجعه کنید .  البته ما در این کتاب روش ساخت یک تستر دستی و ارزان را برای شما ، قرار داده ایم. 

 آیا می خواهید بدانید که یخچال فریزر از چه قسمت هایی تشکیل شده ؟

 • قسمت مکانیکی یخچال از چه قطعاتی تشکیل شده ؟
 • قسمت الکترونیکی یخچال شامل چه قطعاتی است ؟
 • عمده دلایل خرابی یخچال چیست و یا کار کمپرسور چگونه است ؟
 • همه  همه در کتاب آموزش تعمیر یخچال 

نسخه اندروید - ورژن سه (خرداد 96)

دانلود کتاب آموزش تعمیر یخچال فریزر
توجه : برای دریافت کتاب پی دی اف PDF (کاملا تصویریٍ) کتاب آشنایی و آموزش سرویس و عیب یابی یخچال فریزر با 95 صفحه آماده دانلود می باشد. 

برای دانلود کتاب آموزش سرویس و عیب یابی یخچال میتوانید اینجا بروید. 

سه شنبه 6 مهر 1395 , 19:50
0


بیشتر بخوانید ...

مشکل آنلاین ماندن تلگرام

آموزش کامل اپلیکیشن پیام رسان تلگرام به زبان فارسی

 • مشکل آنلاین ماندن در تلگرام
 • مشکل آنلاین ماندن تلگرام
 • رفع مشکل آنلاین ماندن در تلگرام
 • علت انلاین ماندن تلگرام
 • دلیل انلاین ماندن تلگرام
 • آنلاین ماندن تلگرام
 • آموزش کسب در آمد از طریق تلگرام
 • آموزش کلی برنامه ( تنظیمات اولیه،ساخت گروه، گروه های 1000تایی،کانال،افزایش ممبر تلگرام یا همان افزایش اعضا، ساخت استیکرهای متعدد،و....آموزش های مخفی تلگرام) 

و کلی اطلاعات جدید و جالب و کاربردی در اپلیکیشن آموزشی تلگرام ( دانلود از کافه بازار )

                                    

 

 

در کانال سیاسی آن سوی سیاست ، مسائلی را که در رسانه ملی به هیچ عنوان بیان نمی کنند و از آن ترس و واهمه دارند ، به بررسی و رصد پرداخته و آنچه را که همه نمیدانند ، منعکس کرده و به چالش می کشاند . 

 

 

آموزش+کامل+تلگرام+کسب درآمد  یادگیری+تلگرام+دانلود+کتاب+آموزش کسب درآمد+تلگرام+رفع مشکل+لست سین

 

شنبه 3 مهر 1395 , 14:29
0


بیشتر بخوانید ...