آموزش تعمیر یخچال فریزر(عیب یابی و تعمیر) اشتغالزایی و کسب درآمد

دانلود اپلیکیشن اندرویدی آموزش عیب یابی و سرویس یخچال فریز 

( آشنایی کامل با قطعات مکانیکی و الکتریکی یخچال فریز)

عیب یابی و تعمیر یخچال - دانلود کتاب آموزش سرویس یخچال

دانلود کتاب آموزش تعمیر یخچال

اگر در منزل با خرابی یخچال روبرو شوید در وحله اول ، مشکل آن را در سوختگی موتور می دانید و با مراجعه به تعمیرگاه یخچال سازی ، در صدد تعمیر آن برمی آیید . ولی با دانستن کمی اطلاعات در این زمینه و قطعه شناسی و عیب یابی یخچال فریزر ، ممکن است خودتان از پس تعمیر آن برآیید . و از هزینه های سرسام آور تعمیرگاهی هم خلاص شوید. هر چند تعمیرکارها هم هزینه ی کار فنی خودشان را میگیرند. 

در این کتاب شما با قطعات مکانیکی و الکترونیکی یخچال فریز و نوع عملکردشان آشنا شده و در با آموزش های موجود در کتاب ، با یک تست ساده ، مشکل کار را پیدا کرده و در حقیقت عیب یابی می کنید. و چنانچه کمی دل و جرات خرج دهید خودتان می توانید ، قطعه معیوب را نیز تعویض نمایید.

آشنا یی با اجزای مختلف یخچال فریزر  و عملکرد آنها ، ما را در تشخیص بهتر عیب احتمالی ، کمک خواهد کرد. پس لازم است تا درک بهتری از قطعات داشته باشیم ، تا در طی فرارگیری آموزش تعمیرات ، پیش زمینه ای در این زمینه داشته باشیم.

 معمولا ، همه ی خرابی یخچال به سوختگی موتور آن مربوط نمی شود . یخچال ها دراری دو قسمت مکانیکی و الکتریکی هستند ، حتی کار نکردن یا به ظاهر سوختن موتور یخچال ، ممکن است ، مربوط به بخش الکتریکی آن بوده و با کمترین هزینه ، و البته خودتان ( بعد از مطالعه و یادگیری ) یخچالتان را تعمیر کنید .

در کتاب آموزش تعمیر یخچال ، ما سعی کرده ایم علاوه بر قطعه شناسی ، مشکلات احتمالی آن بخش را توضیح و تشریح کرده تا با دانستن همان مشکل ، قطعه معیوب را تعویض و تعمیر نمایید. هرچند در مرتبه نخست کمی با دشواری مواجه شوید ولی کار ها آسانتر از آن است که می پنداریم .

پیشنهاد می کنم یک اهم متر همیشه در منزل داشته باشید تا در ابتدا خودتان مدارات الکترونیکی دستگاه هایتان را چک نمایید ، سپس در صورت عدم توانایی به تعمیر گاه مربوطه مراجعه کنید .  البته ما در این کتاب روش ساخت یک تستر دستی و ارزان را برای شما ، قرار داده ایم. 

 آیا می خواهید بدانید که یخچال فریزر از چه قسمت هایی تشکیل شده ؟

  • قسمت مکانیکی یخچال از چه قطعاتی تشکیل شده ؟
  • قسمت الکترونیکی یخچال شامل چه قطعاتی است ؟
  • عمده دلایل خرابی یخچال چیست و یا کار کمپرسور چگونه است ؟
  • همه  همه در کتاب آموزش تعمیر یخچال 

نسخه اندروید - ورژن سه (خرداد 96)

دانلود کتاب آموزش تعمیر یخچال فریزر
توجه : برای دریافت کتاب پی دی اف PDF (کاملا تصویریٍ) کتاب آشنایی و آموزش سرویس و عیب یابی یخچال فریزر با 95 صفحه آماده دانلود می باشد. 

برای دانلود کتاب آموزش سرویس و عیب یابی یخچال میتوانید اینجا بروید. 

سه شنبه 6 مهر 1395 , 19:50
0