آموزش حرفه ای پرورش بلدرچین

دانلود کتاب آموزش کامل پرورش بلدرچین در منزل

آموزش حرفه ای پرورش بلدرچین در حیاط خانه ، باغ و ...

دانلود+رایگان+کتاب+آموزش+پرورش+بلدرچین

با مطالعه این کتاب میتوانید یک کسب و کار برای خود راه اندازی کنید .بدون نیاز به سرمایه زیاد و بدون امکانات و تجهیزات فراوان ، یک تولیدی بلدرچین راه اندازی کنید و با بازاریابی دقیق ، مشتری جذب کنید و از فروش زنده بلدرچین ، گوشت بلدرچین و تخم آن درآمد و سود کسب نمایید. برای شروع کردن دیر نیست ، یک فضای مناسب و کوچک هم کافیست . همه فعالیتهای اقتصادی اگر خوب مدیریت شوند میتوانند سودآور و ماندگار باشند. به خصوص بخش دامداری و کشاورزی و طیور ، که با تأمین غذای مردم سروکار دارد میتواند یکی از بخشهای مهم اقتصادی باشد.

 

  پرورش بلدرچین در منزل  چطور بلدرچین را پرورش دهیم  چگونه بلدرچین را در منل پرورش دهیم  

دانلود کتاب آموزش کامل پرورش بلدرچین در منزل

دانلود+رایگان+آمزش+نصب+تعمیر+آیفون+تصویری+صوتی

خرید+کتاب+آموزش+بلدرچینخرید+کتاب+آموزش+بلدرچین

آموزش+رایگان+بلدرچین

 

آشنایی با بلدرچین :

 

بــِلدِرچین به گروه بزرگی شامل چندین سرده از پرندگان کوچک از راسته ماکیان ‌سانان گفته می‌شود. این پرندگان شناخته‌شده‌ترین گونه‌های راستهٔ ماکیان‌سانان هستند. آن‌ها به دو بخش بلدرچین‌های بر جدید تیرهٔ Odontophoridae و بلدرچین‌های بر قدیم  تیره Phasianidae  تقسیم می‌شوند.
بلدرچین‌ها جثهٔ کوچک و خپلی دارند و زندگی بر روی زمین را ترجیح می‌دهند. از دانه‌ها و نیزحشرات و دیگر جنبندگان کوچک تغذیه می‌کنند. بر روی زمین لانه می‌سازند و بر پروازهای کوتاه و سریع قادرند، برخی گونه‌ها همچون بلدرچین ژاپنی و بلدرچین معمولی پرندگانی مهاجرند و توانایی پرواز در مسافت‌های طولانی را دارند. در برخی کشورها برخی گونه‌های بلدرچین در تعداد زیاد پرورش داده می‌شوند تا از تخم و گوشت آن‌ها استفاده شود و یا حتی در شکارگاه‌ها رها شوند. این پرنده در سکونت‌گاه‌های خود هم توسط انسان‌ها به طور گسترده ای شکار می‌شود تا از گوشت و پرهایش استفاده شود.

 

پرورش دادن بلدرچین
 

تاریخچه  بلدرچین

 تاریخچه بلدرچین ها بر می گردد به  قرن یازدهم میلادی  این پرنده ، در ژاپن و یا چین اهلی شده است .در ژاپن از سال 1910 میلادی به بعد برای استفاده از تخم و گوشت به طرز وسیعی پرورش و از راه اصلاح نژاد گله های گوشتی و تخمی بدست آمده است.

 

ارزش غذایی تخم و گوشت بلدرچین :

تخم بلدرچین در مقایسه با تخم مرغ، به مراتب ارزش غذایی بالاتری دارد. یک تخم بلدرچین هر چند که از لحاظ وزنی حدود یک پنجم وزن تخم مرغ معمولی را دارد، ولی نسبت به آن دارای ۵ برابر فسفر، ۵/۷ برابر آهن، ۶ برابر ویتامین B1(تیامین) و ۱۵ برابر ویتامین B2 (ریبوفلاوین) می باشد.

گوشت بلدرچین منبع خوب نیاسین ، فسفر، مس، تیامین ، ریبوفلاوین ، ویتامین B6 ، روی ، آهن و سلنیوم است.


ارزش غذایی گوشت و تخم بلدرچین

 

برای دریافت کتاب کامل آموزش پرورش بلدرچین ، می توانید همین حالا از کافه بازار دانلود کنید :

دانلود کتاب آموزش کامل پرورش بلدرچین در منزلپنجشنبه 25 شهریور 1395 , 01:10
0

نظرات

نکته :
- نظرات شما ممکن است فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده شوند .
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید  • هیچ نظری ثبت نشده است

    شما اولین نفر باشید !

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

CAPTCHA Image Reload Image