آموزش آسان و ساده ساخت کتاب اندرویدی

دانلود سورس کتاب و راهنمای آموزش ساخت کتاب های اندرویدی با

برنامه بیسیک فور اندروید B4A

ساخت کتاب اندرویدی بدون دانش برنامه نویسی

سورس کتاب تصویری (در هر جای متن)

سورس کتاب دارای بخش های متعدد (فهرست و زیر فهرست)

راهنمای استفاده از سورس + کتابخانه های مورد نیاز

راهنمای ساخت دیتا بیس برای سورس 

کامل ترین سورس کتاب اندرویدی تصویری 

سورس بیسیک فور اندروید B4A کتاب اندرویدی تصویری و زیر فهرست دار

 

چنانچه علاقه مند هستید یککتاب اندرویدی بسازید و در کافه بازار یا هر مارکت دیگری برای عموم به اشتراک بگذارید ، یا از این طریق از کافه بازار در آمد کسب نمایید ، ما سورس کتاب اندرویدی تصویری و چند بخشی با دیتا بیس توسط برنامه بیسیک فور اندروید را به شما پیشنهاد می کنیم.

با داشتن یک همچین سورسی دیگه با برنامه ساز های پولی خداحافظی کنید . فقط یک بار سورس بیسیک فور اندروید کتاب متنی و تصویری را خریداری کنید و بی نهایت استفاده ببرید . ظمنا اگر کمی دانش برنامه نویسی تان را بالا ببرید (فقط کافیست در سایت های آموزشی و انجمن های بیسیک فور اندروید B4A فعالیت داشته باشید) میتوانید با تغییرات جزئی و کلی برنامه های بهتر و زیبا تری بسازید.

در سورس بیسیک فور اندروید کتاب توضیحات مختصری آورده شده که شما را از هر توضیحی بی نیاز می کند. ظمنا به همراه دانلود سورس بیسیک فور اندروید b4a یک فایل راهنما هم برای شما تدارک دیدم تا با این آموزش بتوانید با سورس کتاب بهتر کار کنید.

ظمنا برای ساخت این کتاب به چند برنامه نیاز دارید که می توانید از اینترنت و سایت های دانلود رایگان ، دانلود و نصب کنید . در راهنمای آموزشی سورس کتاب ، توضیح بیشتری داده شده است.  

در سورس کتاب تصویری می توانید ،عکس مورد نظرتان را در هر جای متن تان قرار دهید و برای هر فهرست اولیه یک زیر فهرست نیز ایجاد نمایدد ، که کمتر سورسی پیدا میشود که این همه امکانات را به شما هدیه دهید.

 

همانطور که میدانید اکثر سایت ها و برنامه های کتاب ساز ، همین امکانات را به صورت محدود در اختیار کاربران خود قرار می دهند. اما شما با تهیه سورس کتاب تصویری ، می توانید تغییرات زیادی در آن ایجاد کرده و اختصاصی نمایید و هزینه ماهانه برای ساخت کتاب اندروید نخواهید پرداخت.

 

همچنین نحوه ساخت دیتا بیس را به شما خواهیم آموخت تا بتوانید مطابق با آموزش های ما اطلاعات خود را در یک دیتا بیس جمع آوری کرده و در سورس بیسیک فور اندروید کتاب فرا خوانی کنید. 

برای دانلود و خرید از درگاه پرداخت زرین پال  استفاده نمایید.

مبلغ  8000 تومان  

10000تومان

 

  

 دانلود فایل apk این سورس برای تست و ارزیابی سورس

دانلود یک فایل apk اننشار یافته در کافه بازار جهت اطمینان

محتویات پکیج : سورس اصلی کتاب + راهنمای سورس + کتابخانه های مورد نیاز + فایل apk و تصاویر اسکرین شات از محیط برنامه

 

  • شما به این نرم افزار ها برای ساخت کتاب نیاز دارید :
  1.  دانلود و نصب تمامی نرم افزار های مورنیاز برای ساخت کتاب اندرویدی 
  2. نرم افزار Navicat for SQLite برای ساخت دیتا بیس هر دو نسخه 32 و 64 بیتی
  3. برنامه بیسیک بریج B4A-Bridge  برای Run گرفتن لحظه ای از برنامه در گوشی های اندرویدی یا داشتن امولاتور مجازی در رایانه (مانند You Veiw For Android 4)
  4. برنامه بیسیک فور اندروید 6.3 فول  (رمز فایل www.downloadly.ir)

پنجشنبه 18 آذر 1395 , 10:32
0