چطور کنفرانس دهیم ؟

آموزش سخن رانی و فن بیان و شیوه ی صحیح

اجرای کنفرانس در کلاس

( برای داشجویان - دانش آموزان و سایر)

 

داشتن فن بیان و شیوه ارایه ی کنفرانس و نحوه صحیح و برنامه ریزی شده سخنرانی یا سخن گفتن یکی از موارد مهم برای سخنرانان و برگزارکنندگان کنفرانس می باشد.

برای داشتن فن بیان خوب باید اصول آن را فرا بگیرید تا بتوانید یک صحبت تاثیر گذار ارایه دهید. همچنین از عوامل مهم در برگزاری و ارایه کنفرانس (چه اینکه کنفرانس های کلاسی برای دانش آموزان و دانشجویان باشد  و چه اینکه سایر کنفرانس ها ) باز هم باید اصولی را رعایت کرده و فرمول های خاص هر چند ساده  ولی کاربردی را باید در شیوه ی ارایه بکار بست.

 

در این کتاب شما با مقوله ترس در سخن رانی (ترس از جمعیت و ..)و راه های کنترل ترس را خواهید آموخت . به دلیل اهمیت موضوع ترس از سخنرانی که اکثرا با این  پدیده کهن درگیر هستند در بخش ابتدایی کتاب قرار دادایم تا در ابتدا با مشکل ترس از سخنرانی آشنا شده و زودتر ترس از سخنرانی را کنترل نمایید.

در بخش های بعدی با شیوه های سخنرانی و چگونه خوب صحبت کردن را خواهید آموخت و در ادامه با فن بیان و شیوه های اصولی فن بیان آشنا شده و در پایان نیز با بخش شیوه صحیح کنفرانس دادن در کلاس آشنا خواهید شد.  

 

سه شنبه 30 آذر 1395 , 23:01
1

چطور سخنرانی خوب داشته باشیم و کنفرانس دهیم

 

آموزش سخنرانی و فن بیان خوب و اجرای کنفرانس عالی 

 

آموزش فن بیان و سخن رانی

سخنرانی بدون ترس و اضطراب در جمع یکی از مهمترین مسائل پیش رو همه کسانی است که ، در آینده نزدیک باید بر روی صحنه بروند و تمام توانایی و استعداد سخن گفتن و بیان موضوع به شیوه و تفکر و اندیشه خود به اجرا بگذارند.

سخن رانی یک امتهان است. کسی در این امتهان پیروز است که یا هیچگاه اضطرابی در ماندن و حظور در جمع و سخن گفتن در میان جمع برایشان سخت نبوده و یا اینکه با وجود ترس باید باشیوه های کنترلی و دانش قبلی در باره ی سخن گفتن و فن بیان خوب داشتن و سایر پارامتر های تاثیر گذار ، ب ترس غلبه کرده یا کنترل نمایند .

جدای از ترس از سخنرانی در جمع ، باید به شیوه های سخن گفتن ، آداب سخنرانی اشاره کرد . البته تمامی موارد گفته شده در بالا و در ادامه در کتاب اندرویدی آشنایی با شیوه ی صحیح سخنرانی کردن و کنفرانس دادن در جمع ، گردآوری شده است .

داشتن یک فن بیان خوب در حقیقت داشتن شاه کلید اصلی سخن رانی در جیب تان است تا همیشه در هر جا و مکانی و در هر زمانی متناسب با موضوع ، همیشه دیگران را مبهوت سخنرانی خود کنید.

اگر زمان کنفرانس کلاسی تان ، نزدیک است و هیچ گونه آمادگی و آگاهی از شیوه صحیح کنفرانس دادن ندارید ، ما این کتاب را به شما هدیه می دهیم . فرقی نمی کند ، دانشجو باشید یا دانش آموز یا هر شغل و حرفه ای ، با دانشی که از سراسر اینترنت برایتان جمع آوری کرده ایم و کتاب هایی مختلفی در این زمینه که مورد بررسی قرار داده ایم (هر کدام با هزین هایی گزاف) ، با خیال راحت و با مطالع چند ساعته و تمرین مداوم آن به یک سخن ران خوب و حرفه ای تبدیل شوید و نحوه ی کنفرانس در جمع را کنترل و اجرا نمایید.

 

دانلود کتاب آموزش کنفرانس در کلاس

«برای دانلود برنامه ، بازار را نصب کنید»

 

چنانچه با رایانه به این صفحه هدایت شده اید

میتوانید توسط گوشی اندرویدی بابرنامه QRcod ، بارکد برنامه

را اسکن کرده و دانلود نمایید.

 

شیوه صحیح کنفرانس دادن در کلاس

صفحه اول اپلیکیشن آموزشی ، آموزش کنفرانس و سخنرانی و فن بیان

 

دانلود رایگان کتاب آموزش سخن وری و فن بیان

لیست مطالب کتاب

 

چهارشنبه 24 آذر 1395 , 20:32
0