چطور کنفرانس دهیم ؟

آموزش سخن رانی و فن بیان و شیوه ی صحیح

اجرای کنفرانس در کلاس

( برای داشجویان - دانش آموزان و سایر)

 

داشتن فن بیان و شیوه ارایه ی کنفرانس و نحوه صحیح و برنامه ریزی شده سخنرانی یا سخن گفتن یکی از موارد مهم برای سخنرانان و برگزارکنندگان کنفرانس می باشد.

برای داشتن فن بیان خوب باید اصول آن را فرا بگیرید تا بتوانید یک صحبت تاثیر گذار ارایه دهید. همچنین از عوامل مهم در برگزاری و ارایه کنفرانس (چه اینکه کنفرانس های کلاسی برای دانش آموزان و دانشجویان باشد  و چه اینکه سایر کنفرانس ها ) باز هم باید اصولی را رعایت کرده و فرمول های خاص هر چند ساده  ولی کاربردی را باید در شیوه ی ارایه بکار بست.

 

در این کتاب شما با مقوله ترس در سخن رانی (ترس از جمعیت و ..)و راه های کنترل ترس را خواهید آموخت . به دلیل اهمیت موضوع ترس از سخنرانی که اکثرا با این  پدیده کهن درگیر هستند در بخش ابتدایی کتاب قرار دادایم تا در ابتدا با مشکل ترس از سخنرانی آشنا شده و زودتر ترس از سخنرانی را کنترل نمایید.

در بخش های بعدی با شیوه های سخنرانی و چگونه خوب صحبت کردن را خواهید آموخت و در ادامه با فن بیان و شیوه های اصولی فن بیان آشنا شده و در پایان نیز با بخش شیوه صحیح کنفرانس دادن در کلاس آشنا خواهید شد.  

 

سه شنبه 30 آذر 1395 , 23:01
1

نظرات

نکته :
- نظرات شما ممکن است فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده شوند .
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید


  • چهارشنبه 15 دی 1395, 10:51

    سلام کتابتون دانلود کردم از کافه بازار . کمک بزرگی به من کرده خصوصا این آخر ترم ، حتی دادشم که کلاس نهم بوده بدردش هم خورده .. ممنونمم از شما

    • خواهش میکنم . خوشهالیم که مورد رضایت شما قرار گرفته است . برایتان آرزوی موفقیت دارم.ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

CAPTCHA Image Reload Image