آموزش کاشت سبزه و رنگ آمیزی تخم مرغ

سفره هفت سین امسال چطور تزیین می کنید ؟

در اپلیکیشن اندرویدی آموزش تزیین سفره هفت سین ، آموزش های کاملی در زمینه ی تزیین سفره هفت سین برای شما تدارک دیده ایم .

آموزش سبز کردن انواع بذر برای سبزه ی ، سفره هفت سین و همچنین انواع رنگ آمیزی تخم مرغ های رنگی سفره هفت سین ، برای عید نوروز و همچنین یک اطلاعات کامل در خصوص عید باستانی نوروز و آداب و رسوم اقوام و دوره های گذشته در این ایام در اختیار شما است.

از ملزومات اولیه سفره هفت سین ، سبزه و همچنین تخم مرغ های رنگی که از دوره های  باستان تا حال بوده می باشد ، همچنین از زمان ورود و دعوت ایرانیان از اسلام در ایران اسلامی ، قرآن از ملزومات جدایی ناپذیر سفره هفت سین ما ایرانیان شده است . و حتی لحظه تحویل سال را با آیه معرف حول حالنا احسن الحال شروع میکنیم.

از دیگر ملزومات سفره هفت سین آینه و شمع می باشد ؛ این دو از قدیم الایام بوده و هست و همچنین می توان از صماق ، سیر ، سنجد و سیب و سکه نام برد . اطلاعات کامل و بیشتر و البته به صورت مصور در پک اندرویدی آموزش تزیین سفره هفت سین در اختیار شما است . می توانید با نصب برنامه بازار بر روی گوشی خود ، از کافه بازار دانلود نمایید .

سبزه عید تخم مرغ رنگی

دانلود برنامه و کتاب آموزش تزینن سفره هفت سین برای سفره عید باستانی نوروز

نسحه رایگان و با تبلیغات

آموزش تزیین سفره هفت سین

نسخه پولی کامل و بدون تبلیغات 

آموزش تزیین سفره هفت سین

AppFile

یکشنبه 24 بهمن 1395 , 16:34
0


بیشتر بخوانید ...

سورس بیسیک فور اندروید کتاب تصویری و زیر فهرست دار

سورس بیسک فور اندروید کتاب متن و تصویر

با درج زیرفهرست

 

  • سورس کتاب  b4a
  • ساخت کتاب اندروید بدون دانش برنامه نویسی 
  • به همراه توضیحات فارسی و روان

سورس کتاب تصویری و زیر فهرست دار

با داشتن یک همچین سورسی دیگه با برنامه ساز های پولی خداحافظی کنید . فقط یک بار سورس بیسیک فور اندروید کتاب متنی و تصویری را خریداری کنید و بی نهایت استفاده ببرید . ظمنا اگر کمی دانش برنامه نویسی تان را بالا ببرید (فقط کافیست در سایت های آموزشی و انجمن های بیسیک فور اندروید B4A فعالیت داشته باشید) میتوانید با تغییرات جزئی و کلی برنامه های بهتر و زیبا تری بسازید.

ظمنا اگر در فکر ساخت یک کتاب با چند بخشی هستید (یعنی یک کتاب اندرویدی با فهرست و زیر فهرست مربوطه آن) بهترین گزینه خرید این سورس می باشد.

در سورس بیسیک فور اندروید کتاب توضیحات مختصری آورده شده که شما را از هر توضیحی بی نیاز می کند. ظمنا به همراه دانلود سورس بیسیک فور اندروید b4a یک فایل راهنما هم برای شما تدارک دیدم تا با این آموزش بتوانید با سورس کتاب بهتر کار کنید.

ظمنا برای ساخت این کتاب به چند برنامه نیاز دارید که می توانید از اینترنت و سایت های دانلود رایگان ، دانلود و نصب کنید . در راهنمای آموزشی سورس کتاب ، توضیح بیشتری داده شده است.  

در سورس کتاب تصویری می توانید ،عکس مورد نظرتان را در هر جای متن تان قرار دهید و برای هر فهرست اولیه یک زیر فهرست نیز ایجاد نمایدد ، که کمتر سورسی پیدا میشود که این همه امکانات را به شما هدیه دهید.

همانطور که میدانید اکثر سایت ها و برنامه های کتاب ساز ، همین امکانات را به صورت محدود در اختیار کاربران خود قرار می دهند. اما شما با تهیه سورس کتاب تصویری ، می توانید تغییرات زیادی در آن ایجاد کرده و اختصاصی نمایید و هزینه ماهانه برای ساخت کتاب اندروید نخواهید پرداخت.

همچنین نحوه ساخت دیتا بیس را به شما خواهیم آموخت تا بتوانید مطابق با آموزش های ما اطلاعات خود را در یک دیتا بیس جمع آوری کرده و در سورس بیسیک فور اندروید کتاب فرا خوانی کنید.

برای دانلود و خرید از درگاه پرداخت زرین پال  استفاده نمایید.

مبلغ 8000 تومان  10000 تومان

 

 

سورس آماده کتاب دانلود رایگان

 http://soosoo.vcp.ir/578033-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C

دوشنبه 18 بهمن 1395 , 22:56
0


بیشتر بخوانید ...

راهنمای نصب کولر گازی اسپلیت

 

آموزش راهنمای نصب کولر های گازی اسپلیت - هیتر

 

بی شک این کتاب ، یکی از کاملترین کتاب های آموزشی اندرویدی ، در زمینه آشنایی کامل با سیستم تبرید و اجزای دستگاه ها و کولر های اسپلیت سرماده و گرماده می باشد.

شما در این اپلیکیشن همراه با اطلاعات علمی و عملی آشنا خواهید شد و به راحتی مطابق با سرفصل های آموزشی که در اختیارتان قرار می گیرد می توانید با روند نصب کولر های اسپلیت یا دوتایی (دوتکه) کاملا آشنا شوید و قادر به انجام نصب آن خواهید شد.

در بخش عیب یابی به مشکلات احتمالی که در دستگاه های کولر های اسپلیت رخ میدهند پرداخته شده است. که یکی از مزیت های اصلی این کتاب به حساب می آید.

 آموزش نصب کولر اسپلیت

  • این کتاب بخش ها و قسمت های مختلفی را شامل می شود ، که بار اطلاعات علمی و عملی زیادی در اختیار تان قرار گرفته است. ما سعی کردیم تا از کاملترین جزوه ها و کتاب ها و سایت های برای تهیه منابع مورد نیاز این اپلیکیشن استفاده کنیم .

دانلود کتاب آموزش نصب کولر اسپلیت

در ادامه توضیحات در بیشتر بخوانیم :

جمعه 8 بهمن 1395 , 00:25
0


بیشتر بخوانید ...

کتاب راهنمای سفر به روسیه

اپلیکیشن اندرویدی راهنمای سفر به کشور روسیه

دانلود اپلیکیشن اندرویدی گردشگری روسیه

  • معرفی شهر های توریستی و مکان های دیدنی کشور روسیه  :

در کل اینترنت یک کتاب کامل و تصویری با توضیحات کامل در مورد کشور روسیه پیدا نخواهید کرد . اکثرا خلاصه و محدود به دو یا سه شهر روسیه پرداخته شده است. در کتاب اندرویدی گردشگری روسیه اطلاعات مورد نیاز در خصوص معرفی شهر های توریستی کشور روسیه و مکان های دیدنی در اختیارتان قرار داده ایم.

البته ممکنه بنا به سلیقه ی شما باز هم اشکالاتی داشته باشد ولی این اطمینان را به شما می دهیم ، که کتاب پیش رو ، با مطالب و اطلاعات جدیدتر ، آپدیت خواهد شد.

دانلود کتاب راهنمای سفر به روسیه

منتشر شد.

یکشنبه 3 بهمن 1395 , 09:24
0


بیشتر بخوانید ...

آموزش مجازی نامه نگاری اداری

دانلود اپلیکیشن اندرویدی نامه نگار

آموزش نامه نگاری و نمونه نامه های آماده

 

با سلام و احترام خدمت شما بزرگواران و کاربران محترم پایگاه اینترنتی سوسو  

داشتن علم به نامه نگاری اصولی ، آرزوی هر فردی است خصوصا وقتی که نیاز مبرم به یک نامه ی اثر گذار و خلاصه دارد.

مطمئنا از داشتن چنین اپلیکیشن اندرویدی ، در گوشی همراه خود پشیمان نخواهید شد ؛

توضیحی بیشتری در مورد برنامه نامه نگار، نمیدم ؛ اسکرین شات ها و سرفصل های این پکیج برای مطالعه و اطمینان در لینک زیر در اختیارتان قرار دارد.

نامه های اداری

در ادامه توضیحات ، بیشتر بخوانیم... 

  •  چه چیز هایی در برنامه نامه نگار فرا خواهید گرفت ؟

 

چهارشنبه 22 دی 1395 , 22:27
0


بیشتر بخوانید ...

دانلود کتاب راهنمای آموزش مشاور املاک

اپلیکیشن آموزش مجازی مشاور املاک

کتاب آموزش سریع برای مشاورین املاک ، راهنمایی است برای ، مدیریت بنگاه مشاور املاک و فروش بیشتر .

در این کتاب فرا خواهید گرفت چگونه با مشتریان وارد مذاکره شویم ، با مباحث فابل آشنا خواهید گشت و ....

 

آیا می خواهید یک فروش موفق داشته باشید ؟! برای اینکه بتوانید خوب و زود فروش کنید بنابراین باید بدانید چطور مذاکره کنید.

آیا تازه کارید و تازه وارد این عرصه ، مشاور املاک شده اید؟

آیا میخواهید در کمترین زمان مشتری را جذب خود کرده و دائمی کنید؟

آیا میدانید چطور فایل تهیه کنید و با آن کارکنید ؟

بقیه مطالب در بیشتر بخوانیم :

 

 

جمعه 10 دی 1395 , 18:55
0


بیشتر بخوانید ...

چطور کنفرانس دهیم ؟

آموزش سخن رانی و فن بیان و شیوه ی صحیح

اجرای کنفرانس در کلاس

( برای داشجویان - دانش آموزان و سایر)

 

داشتن فن بیان و شیوه ارایه ی کنفرانس و نحوه صحیح و برنامه ریزی شده سخنرانی یا سخن گفتن یکی از موارد مهم برای سخنرانان و برگزارکنندگان کنفرانس می باشد.

برای داشتن فن بیان خوب باید اصول آن را فرا بگیرید تا بتوانید یک صحبت تاثیر گذار ارایه دهید. همچنین از عوامل مهم در برگزاری و ارایه کنفرانس (چه اینکه کنفرانس های کلاسی برای دانش آموزان و دانشجویان باشد  و چه اینکه سایر کنفرانس ها ) باز هم باید اصولی را رعایت کرده و فرمول های خاص هر چند ساده  ولی کاربردی را باید در شیوه ی ارایه بکار بست.

 

در این کتاب شما با مقوله ترس در سخن رانی (ترس از جمعیت و ..)و راه های کنترل ترس را خواهید آموخت . به دلیل اهمیت موضوع ترس از سخنرانی که اکثرا با این  پدیده کهن درگیر هستند در بخش ابتدایی کتاب قرار دادایم تا در ابتدا با مشکل ترس از سخنرانی آشنا شده و زودتر ترس از سخنرانی را کنترل نمایید.

در بخش های بعدی با شیوه های سخنرانی و چگونه خوب صحبت کردن را خواهید آموخت و در ادامه با فن بیان و شیوه های اصولی فن بیان آشنا شده و در پایان نیز با بخش شیوه صحیح کنفرانس دادن در کلاس آشنا خواهید شد.  

 

سه شنبه 30 آذر 1395 , 23:01
1


بیشتر بخوانید ...