استخدام شرکت مسبی

استخدام بازاریاب اینترنتی در شرکت مسبی 

چنانچه علاقمند به کار بازاریابی اینترنتی هستید و جویای کار ، فزصت را غنیمت شمرده و در شرکت مسبی به عنوان بازاریابی اینترنتی استخدام شوید. برای شروع نیازی به مکان و ابزار خاصی نیست و شما میتوانید با رایانه و اینرنتی که در اختیار دارید فعالیت خود را بعد از تکمیل فرم استخدامی شرکت مسبی شروع کرده و پنل فعالیت در اختیارتان قرار می گیرد. 

برای اطلاعات بیشتر اینجا مراجعه کنید و بعد از مطالعه بیشتر، اقدام نمایید.

 

چنانچه علاقمند به استخدام شرکت مسبی هستید و میخواهید همین حالا فعالیت خود را آغاز نمایید، روی دکمه پایین کلیک نمایید.

 

استخدام شرکت

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 , 13:17
0


بیشتر بخوانید ...

تبدیل گوشی به میکروسکوپ

آموزش تبدیل گوشی تلفن همراه به دستگاه میکروسکوپ

 

چطور میشه تلفن همراه را به دستگاه میکروسکوپ واقعی تبدیل کرد؟

امروزه داشتن یک دستگاه میکروسکوپ دیگر یک رویا نیست؛ در این پست یک روش عالی و ابتکاری جدید را به شما معرفی می کنم که با این روش بتوانید همانند میکروسکوپ های واقعی آزمایشگاهی به کار تحقیق و جستجو بپردازید. در این روش کار خاصی را انجام نمی دهید ، فقط باید لنز مخصوص و قابل نصب بر ر وی گوشی های اندرویدی را بر تلفن همراه نصب نمایید .

بعد از نصب خیلی راحت میتوانید به کار عکاسی از محیط پیرامون و حتی در دوردست ها پرداخته ، چون از این لنز می توان به عموان یک تلسکوپ هم استفاده کرده و همچنین به دنیای پر رمز و را مولکول ها پی ببرید. برای توضیحات بیشتر می توانید به صفحه میکروسکوپ موبایلی در همین سایت سوسو مراجعه کرده یا به سایت اسنوگ بای رفته و در صفحه میکروسکوپ جیبی قابل نصب روی موبایل میکرو لنز آریا برای تهیه آن اقدام کنید .

حتما این فرصت ایده آل را از دست ندهید. 

 

 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 , 17:40
0


بیشتر بخوانید ...

اپلیکیشن اندرویدی آموزش کاشت انواع سبزیجات

دانلود اپلیکیشن اندرویدی سبزینه 

آموزش کاشت ، داشت و برداشت انواع سبزیجات در همه جا

بعضی ها هنوز نمیدونن چطور سبزی باید کاشت ؛ یا چطور باید خاک مناسب برای کاشت سبزی را فراهم کنند و چه مقدار کود برای کاشت هر کدام از سبزی ها لازم است . خب جای نگرانی نیست . اپلیکیشن سبزینه در کافه بازار منتشر شده تا از ابتدا و از هر سطح آشنایی با تمامی مراحل کاشت ، داشت و برداشت سبزیجات شما را همراهی کند.

 

در این پست به معرفی اپلیکیشن کاربردی و جذاب سبزینه می پردازیم . سبزینه یک برنامه کاربردی - آموزشی برای شروع کاشت بذر انواع سبزیجات با کلی اطلاعات مهم و کاربر پسند است و حتی فرا تر از آن. از آموش های ابتدایی و تعاریف مهم سبزی کاری ، شخم زدن زمین ، آبیاری کردن سبزیجات ، کود دادن به خاک (کود های شیمیایی ، حیوانی و گیاهی) و سم پاشی کردن و کاشت و داشت  برداشت انواع سبزیجات و صیفی جات ،     

البته توضیحات بیشتر در خصوص این کتاب اندرویدی آموزشی (سبزینه) را می توانید از به این صفحه (سبزینه) از سایت سوسو یا به وبلاگ اصلی آموزش کاشت انواع سبزیجات مراجعه کنید .

چنانچه قصد دانلود مستقیم از کافه بازار را دارید می توانید اپلیکیشن سبزینه را به راحتی از لینک زیر دانلود کنید.

کاشت سبزیجات در منزل

 

سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 , 19:03
0


بیشتر بخوانید ...

معرفی کانال تلگرامی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ایران

 کانال تلگرامی آن سوی سیاست 

آیا آنچه را که ما میدانیم همه میدانند.!  پس شما هم بدانید @

 پس شما هم میتوانید با عضویت در کانال تلگرامی آن سوی سیاست با آخرین تحلیل های سیاسی و انتخاباتی کشور و جهان با ما همرا شوید و به بزرگترین کانال تلگرامی سیاسی و بانک اطلاعاتی تحلیل روز سیاست به شکل کاملا بی رودربایسی با مسئولین و منتخبین سیاسی کشور متصل گردید .

 

لینک عضویت در کانال تخصصی تحلیلی سایست ایران با رویه ای کاملا متفاوت و بدون رودربایسی

ایدی کانال تلگرامی آن سوی سیاست  ansoyesiasat@

چهارشنبه 9 فروردین 1396 , 15:06
0


بیشتر بخوانید ...

کتاب آموزش ترک سیگار

دانلود اپلیکیشن آموزش ترک سیگار و قلیان

 

روش علمی و عملی ترک سیگار  این کتاب بزودی در کافه بازار منتشر خواهد شد

امروزه، مصرف دخانیات (محصولات تنباکو )، یکی از بزرگترین تهدید کننده های سلامت بشر، در دنیا به حساب می آید.به طور کلی مصرف دخانیات ، در کشورهای کم درآمد رشد فزاینده و در کشورهای پیشرفته روند رو به کاهش داشته است. بنا به گزارش سازمان جهانی بهداشت مصرف دخانیات سالانه، به طور متوسط منجر به مرگ 4.5 میلیون انسان در جهان می شود. آمارها نشان می دهد، مصرف دخانیات در قرن بیستم و یکم به یک بیلیون برسد. در مجموع دخانیات موجب مرگ بیش از نیمی از مصرف کنندگان آن می شود.

وابستگی به محصولات تنباکو از جمله سیگار همانند وابستگی سایر مواد اعتیاد آور، تدریجی، مزمن و خطر ناک است، عوارض جدی بسیاری دارد، قطع آن با علایم ترک همراه است و دروازه اعتیاد محسوب می شود، با این حال در بیشتر جوامع ممنوعیتی برای مصرف آن وجود ندارد و برخی کشورهاتنها به منع تبلیغات و ایجاد محدودیت سنی جهت خرید و یا منع مصرف آن در مکان های خاص بسنده کرده اند، در حال حاضر رایج ترین شیوه مصرف دخانیات در کشور ما سیگار و قلیان است.

پنجشنبه 12 اسفند 1395 , 19:31
1


بیشتر بخوانید ...

آموزش کاشت سبزه و رنگ آمیزی تخم مرغ

سفره هفت سین امسال چطور تزیین می کنید ؟

در اپلیکیشن اندرویدی آموزش تزیین سفره هفت سین ، آموزش های کاملی در زمینه ی تزیین سفره هفت سین برای شما تدارک دیده ایم .

آموزش سبز کردن انواع بذر برای سبزه ی ، سفره هفت سین و همچنین انواع رنگ آمیزی تخم مرغ های رنگی سفره هفت سین ، برای عید نوروز و همچنین یک اطلاعات کامل در خصوص عید باستانی نوروز و آداب و رسوم اقوام و دوره های گذشته در این ایام در اختیار شما است.

از ملزومات اولیه سفره هفت سین ، سبزه و همچنین تخم مرغ های رنگی که از دوره های  باستان تا حال بوده می باشد ، همچنین از زمان ورود و دعوت ایرانیان از اسلام در ایران اسلامی ، قرآن از ملزومات جدایی ناپذیر سفره هفت سین ما ایرانیان شده است . و حتی لحظه تحویل سال را با آیه معرف حول حالنا احسن الحال شروع میکنیم.

از دیگر ملزومات سفره هفت سین آینه و شمع می باشد ؛ این دو از قدیم الایام بوده و هست و همچنین می توان از صماق ، سیر ، سنجد و سیب و سکه نام برد . اطلاعات کامل و بیشتر و البته به صورت مصور در پک اندرویدی آموزش تزیین سفره هفت سین در اختیار شما است . می توانید با نصب برنامه بازار بر روی گوشی خود ، از کافه بازار دانلود نمایید .

سبزه عید تخم مرغ رنگی

دانلود برنامه و کتاب آموزش تزینن سفره هفت سین برای سفره عید باستانی نوروز

نسحه رایگان و با تبلیغات

آموزش تزیین سفره هفت سین

نسخه پولی کامل و بدون تبلیغات 

آموزش تزیین سفره هفت سین

AppFile

یکشنبه 24 بهمن 1395 , 16:34
0


بیشتر بخوانید ...

سورس بیسیک فور اندروید کتاب تصویری و زیر فهرست دار

سورس بیسک فور اندروید کتاب متن و تصویر

با درج زیرفهرست و فول امکانات

 

  • سورس کتاب  b4a
  • ساخت کتاب اندروید بدون دانش برنامه نویسی 
  • به همراه توضیحات فارسی و روان

سورس کتاب تصویری و زیر فهرست دار

با داشتن یک همچین سورسی دیگه با برنامه ساز های پولی خداحافظی کنید . فقط یک بار سورس بیسیک فور اندروید کتاب متنی و تصویری را خریداری کنید و بی نهایت استفاده ببرید . ظمنا اگر کمی دانش برنامه نویسی تان را بالا ببرید (فقط کافیست در سایت های آموزشی و انجمن های بیسیک فور اندروید B4A فعالیت داشته باشید) میتوانید با تغییرات جزئی و کلی برنامه های بهتر و زیبا تری بسازید.

ظمنا اگر در فکر ساخت یک کتاب با چند بخشی هستید (یعنی یک کتاب اندرویدی با فهرست و زیر فهرست مربوطه آن) بهترین گزینه خرید این سورس می باشد.

در سورس بیسیک فور اندروید کتاب توضیحات مختصری آورده شده که شما را از هر توضیحی بی نیاز می کند. ظمنا به همراه دانلود سورس بیسیک فور اندروید b4a یک فایل راهنما هم برای شما تدارک دیدم تا با این آموزش بتوانید با سورس کتاب بهتر کار کنید.

ظمنا برای ساخت این کتاب به چند برنامه نیاز دارید که می توانید از اینترنت و سایت های دانلود رایگان ، دانلود و نصب کنید . در راهنمای آموزشی سورس کتاب ، توضیح بیشتری داده شده است.  

در سورس کتاب تصویری می توانید ،عکس مورد نظرتان را در هر جای متن تان قرار دهید و برای هر فهرست اولیه یک زیر فهرست نیز ایجاد نمایدد ، که کمتر سورسی پیدا میشود که این همه امکانات را به شما هدیه دهید.

همانطور که میدانید اکثر سایت ها و برنامه های کتاب ساز ، همین امکانات را به صورت محدود در اختیار کاربران خود قرار می دهند. اما شما با تهیه سورس کتاب تصویری ، می توانید تغییرات زیادی در آن ایجاد کرده و اختصاصی نمایید و هزینه ماهانه برای ساخت کتاب اندروید نخواهید پرداخت.

همچنین نحوه ساخت دیتا بیس را به شما خواهیم آموخت تا بتوانید مطابق با آموزش های ما اطلاعات خود را در یک دیتا بیس جمع آوری کرده و در سورس بیسیک فور اندروید کتاب فرا خوانی کنید.

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
(شامل 25% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 8,000 تومان

 سورس آماده کتاب دانلود رایگان

 http://soosoo.vcp.ir/578033-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C

دوشنبه 18 بهمن 1395 , 22:56
1


بیشتر بخوانید ...